Pracuju na návratu!

Pár vět...

6. listopadu 2011 v 22:33 | Adminka Anie-Sims
Ahojte,
moc se omlouvám, že se tu od 25.října neobjevil žádný článek, ale nějak nebyla chuť na psaní na blog. Budu se vám to snažit vynahradit a taky začít splňovat přislíbené věcičky, které jsou v programu blogu. Opravdu ještě jednou se omlouvám.
  • Hraji teď za jednu siminku a oni píši příběh. Vždycky co se stane v jejím životě sepíšu a takhle... Mám teprve první díl. Příběh dávám na http://simoradna.cz/index.php , jsem tam jako Anett98, (příběh najdete v mém chlívku) a tak mě napadlo, že vám ho budu psát i sem. Co vy na to? (Jelikož jsem před nedávnem musela přeinstalovat celou hru, tak ve hře nemám skoro žádné downy...)

  • Taky chci oznámit jednu věc, pro některé návštěvníky mého blogu dobrou, pro některé špatnou. 1-14.12.2011 ,ano ten den/dny co zde má být zimní laynout se náš blog změní na pravý blog. Nikdo nepochopil, co? =D No takhle- prostě už tu nebudou ty novinky, které musím doplňovat, náš blog se změní v ten blog, na kterém naleznete- fotky na témata, komixy, soutěže, bublinovky, rychlovky, downy atd... Mě prostě ty novinky nebaví doplňovat, od toho máme oficiální stránky... Ale nebojte se o důležitých informacích vás budu informovat nadále. Například o nových dodatcích a dalších důležitých věcech.

Mám pro vás tolik věcí v plánu, ale to teď tu nebudu rozepisovat, bude to překvapení. =)

A na závěr- tři fotky z mé rodinky aneb když simíci pózují
(ten dům není mnou postavený, ten už byl v městečku a já je tam jen rychle nastěhovala ani ten nábytek jsem neumisťovala já =D)
Jinak se mějte a dobrou noc, budu se snažit přidat co nejvíce článků... =)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik- že jsi tu byl/a :)

Klik :) 100% (72)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama